Rendelés típusa:
Online bejelentkezés az myHealzz rendszerével történik, ami regisztrációhoz kötött!
"Széleskörű klinikai tapasztalatom segít átlátható és a betegeknek könnyen érthető diagnosztikai és kezelési tervek felállitásához, úgy az akut mint a rehabilitációs terápiák terén. Célom a páciensek életminőségének javítása és a legmagasabb szintű orvosi ellátás nyújtása." - dr. Para Szabolcs
Legyen szó a vállra hulló pikkelyekről, vagy a hajszálakon megtelepedő korpáról, esetleg a fejbőr zsíros foltjairól, a keményebb, sárgás korpa-szerű lemezkékről, az esetleges viszketésről, a fejbőr problémái sokaknak megnehezítik a mindennapokat. Még a leggondosabb ápolás sem feltétlenül hoz eredmény, különösen, ha nem a konkrét problémára alkalmas terméket használ valaki. Dr. Brezán Edina, a Dermatica – Prima Medica bőrgyógyász-kozmetológusa épp ezért elmagyarázta, mi a különbség a sima korpásodás és a gyulladásos seborrhoeás dermatitisz között.
Aknés bőr, ekcéma, pikkelysömör – néhány a leggyakoribb bőrproblémák közül, amelyekre sokan keresnek megoldást. Dr. Karászi Viktória, a Dermatica – Prima Medica bőrgyógyásza, nemi gyógyász szakorvos csokorba gyűjtötte a legnagyobb arányban előforduló panaszokat és arról is beszélt, mikor van az a pont, amikor már nem feltétlenül elégségesek a házi gyógymódok és hogyan tud segíteni a szakorvos.